Álláshirdetés

Nagykálló Város Önkormányzata pályázatot hirdet, részmunkaidőben (napi 6 óra) történő karbantartói álláshely betöltésére.

Ellátandó feladatok:

  • Az Önkormányzat épületeinek karbantartása, felügyelete
  • Megelőző karbantartási feladatok végrehajtása az ingatlanokban
  • Kisebb javítási munkálatok elvégzése, a szakirányú javítást igénylő problémák jelzése, megfelelő szakember felkeresése, a hiba elháríttatása
  • Rendszeres ellenőrzés és karbantartás a városi közterületeken
  • Hibabejelentés kivizsgálása, ellenőrzése, hiba elhárítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy releváns tapasztalat karbantartási területen
  • Képesség önálló munkavégzésre, előrelátó gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség és rugalmasság
  • Precizitás és felelősségteljes hozzáállás

Kérjük, amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, jelentkezzen elsősorban e-mailben, önéletrajz becsatolásával a polgarmester@nagykallo.hu címen, vagy személyesen a Polgármesteri Hivatal titkárságán!

Az állás betölthető: azonnal