Bajnok lett a nagykállói diáklány

2019. június 16-án, vasárnap rendezték meg a Suli Íjász Bajnokság döntőjét Budapesten,
amelyen 148 gyerek versenyzett különböző kategóriában. A fiatal sportolók között egy
nagykállói sportolónak, Szedlár Dóra Boglárkának is szurkolhattuk, aki az elmúlt időszakban,
különböző bajnokságokon ért el dobogós helyezést 3D íjászatban. Régóta készült a mostani
megmérettetésre is, a kategóriájában rendezett selejtezőkön első helyen végzett, így kiváló
eredménnyel jutott a hétvégén tartott döntőbe.
Az időjárás nem volt kegyes az ifjú versenyzőkhöz, hiszen délelőtt rekkenő volt a hőség,
délután pedig heves záport kaptak a nyakunkba. Ennek ellenére derekasan küzdöttek a diákok
a versenypályán. A Nagykállói Általános Iskola tanulójának, Szedlár Dóra Boglárkának
ezúttal is kiválóan sikerült a verseny, ugyanis kategóriájában a legtöbb pontot gyűjtötte és
aranyérmes lett. Gratulálunk a nagykállói Suli Íjász Bajnoknak!